Miłośnikom OnePlus nie podoba się wcięcie w ekranie

CEO OnePlus usunął swój wpis na temat wcięcia w ekranach smartfonów.

O OnePlus 6 wiemy obecnie niezbyt wiele, w sieci dopiero zaczynają pojawiać się przecieki na jego temat. Jeden z nich sugerował, że sprzęt będzie wyposażony w bezramkowy ekran z wcięciem przy górnej krawędzi w stylu tego, z którym mamy do czynienia w iPhonie X. Do tych plotek postanowił odnieść się Carl Pei, CEO firmy, który upublicznił render przedstawiający niewielki fragment ekranu z komentarzem: nauczmy się kochać to wcięcie. I się zaczęło.

Niezadowolenie fanów marki okazało się tak duże, że Pei zdecydował się usunąć feralnego tweeta. Użytkownikom nie podobał się pomysł wdrożenia tego rozwiązania do nowego modelu OnePlusa, o czym dobitnie poinformowali w komentarzach pod zdjęciem. Nie wiadomo, jak dalej potoczy się sprawa i czy wspomniana dyskusja wpłynie ostateczny wygląd urządzenia. Jedno jest pewne – nowe wzornictwo zapoczątkowane przez Apple iPhone’em X nie wszystkim się podoba, a wielu użytkowników otwarcie je krytykuje.

Jesteśmy ciekawi, czy ta mała afera doprowadzi do opóźnienia premiery OnePlusa 6 i czy Pei zrezygnuje z kontrowersyjnego wzornictwa.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz