Micro – miniaturowy głośnik Bluetooth od Bose

Firma Bose zaprezentowała SoundLink Micro Bluetooth, swój najmniejszy i najbardziej wytrzymały przenośny głośnik.

Micro mierzy zaledwie 9,83 cm szerokości, 3,48 cm wysokości i waży tylko 0,29 kg. Z zewnątrz wydaje się malutki, ale wystarczy go włączyć, aby odkryć jego prawdziwą wielkość. Głośnik nie tylko dobrze brzmi, jest także wodoodporny,  spełnia normę IPX7.

Nowy, niestandardowy przetwornik, miniaturowe pasywne membrany oraz akumulator litowo-jonowy zaprojektowane jako jeden mikrosystem. To dlatego głośnik zapewnia nawet sześć godzin głośnego i klarownego dźwięku oraz głębokiego basu z urządzenia, które w całości mieści się w dłoni.

Micro jest wytrzymały – przetrwa letnie upały, zimowe mrozy oraz warunki trudniejsze, niż zakłada norma IPX7.  Niestraszna jest mu woda z mydłem, chlorowana oraz słona. W deszczu i śniegu, upuszczony do zlewu, basenu czy w wody oceanu, Micro nie przestanie grać. Urządzenie pokryto miękkim silikonem, który chroni przed zadrapaniami, wgnieceniami, pęknięciami, uderzeniami, upadkami, kurzem, brudem i piaskiem. Równie wytrzymały pasek z tyłu obudowy pozwala łatwo przymocować głośnik do torby, plecaka, roweru lub innego sprzętu.

Głośnik jest intuicyjny w obsłudze. Wykorzystuje proste polecenia głosowe do parowania poprzez Bluetooth, a dzięki wbudowanemu trybowi głośnomówiącemu oraz wielofunkcyjnemu przyciskowi, umożliwia także odbieranie połączeń, dzwonienie i aktywowanie asystenta głosowego jednym naciśnięciem (Siri lub Google Assistant) bez konieczności sięgania po telefon. W połączeniu z aplikacją Bose Connect może synchronizować się z innymi głośnikami SoundLink w Trybie Stereo (lewy-prawy kanał) albo Trybie Party (jednoczesne odtwarzanie muzyki).

SoundLink Micro będzie dostępny od 21 września 2017 roku za 499 zł, w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i pomarańczowym.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz