Meizu Pro 7 Plus – dwa obiektywy i dwa ekrany

Mamy już smartfony z wielkim ekranem. Czas wypromować te z dodatkowym ekranem.

Kolejny producent smartfonów poszedł ścieżką Xzibita i stwierdził, że najlepszym sposobem na ulepszenie telefonu będzie wyposażenie go w dodatkowy ekran. Nie pierwszy raz spotykamy się z pomysłem wykorzystania drugiego wyświetlacza do prezentowania najważniejszych informacji, wystarczy przypomnieć sobie takie urządzenia jak Yotaphone czy LG z serii V.

Firma Meizu zaprezentowała niedawno nowe telefony, modele Pro 7 oraz Pro 7 Plus. Ten większy oprócz wielkiego ekranu QHD AMOLED wyposażono w mniejszy, kolorowy wyświetlacz z tyłu obudowy. Wykorzystamy go do wykonywania selfie przy pomocy głównego aparatu albo kontrolowania muzyki. Jak przystało na innowacyjne urządzenia, nie zabrakło porządnych podzespołów – podwójnego układu optycznego oraz porządnych pamięci RAM i procesora od Mediateku.

Ceny urządzeń z serii Proi 7 zaczynają się od 430 dolarów, niestety nie wiadomo, czy doczekają się oficjalnej europejskiej premiery. Nie pozostaje nam nic innego jak tylko ściągnąć je bezpośrednio od producenta.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz