Manta wkracza do świata filmów 4K

Firma Manta wprowadziła do sprzedaży trzy nowe modele kamerek sportowych 4K – 360ᵒ, z dwoma ekranami oraz ze stabilizacją obrazu.

Letnie nowości Manta z linii Sport docenią nie tylko rowerzyści, motocykliści i entuzjaści motoryzacji, ale wszyscy amatorzy aktywnego spędzania czasu. Nowe kamery spełnią oczekiwania wszystkich grup klientów – zarówno tych nastawionych na kręcenie ekstremalnych wydarzeń jak i rejestrowania świata w trybie sferycznym.

Na pierwszy ogień weźmy kamerę sportową MM9360 ACTIVE 360, która rejestruje obraz w zakresie 360 stopni. Sprzęt opracowano z myślą o miłośnikach najnowszych rozwiązań technologicznych, którzy chcą uchwycić absolutnie wszystko to, co dzieje się wokół ciebie. Sercem kamery jest matryca od Sony, która potrafi rejestrować filmy w rozdzielczości 4K. Jest to także jedna z najtańszych sferycznych kamer sportowych, kosztuje zaledwie 399 złotych.

Kolejnym produktem w letnim portfolio sportowym od Manty jest kamera 4K MM9358 DUAL ACTIVE wyposażona w dwa ekrany. Podczas filmowania ekran podglądu automatycznie zostaje wygaszony, aby zoptymalizować czas pracy na baterii. W tym momencie do gry włącza się drugi ekran, na którym wyświetlają się najważniejsze parametry ujęcia. Dzięki niemu możemy monitorować poziom naładowania baterii, liczbę pozostałych do wykonania zdjęć czy pozostały czas nagrywania. Kamera nagrywa filmy w rozdzielczości 4K przy kącie widzenia równym 170 stopni. Sprzęt wyceniono na 299 złotych.

Stawkę zamyka kamera sportowa 4K MM9359 STEADYCAM ACTIVE wyposażona w stabilizator obrazu. Docenią ją zwłaszcza ci użytkownicy, którzy najaktywniej korzystają ze sprzętu filmującego. Niezależnie od tego, czy wakacje spędzasz na rowerze, desce czy paralotni, kamera zarejestruje 170-stopniowy film w krystalicznie czystej jakości, eliminując drgania obrazu. Za ten model zapłacimy 449 złotych.

Wszystkie powyższe kamery obsługują karty pamięci do 64GB i są osadzone w wodoodpornych obudowach, dzięki czemu sprawdzą się podczas nurkowania do głębokości 40 metrów.

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz