Mad Catz sprawi, że będziesz mistrzem

Uwielbiasz bijatyki, ale klasyczny pad nie pozwala ci rozwinąć skrzydeł? Spójrz na to cacko.

Profesjonalni gracze nie korzystają z padów podczas grania w bijatyki, wykorzystują fighsticki, które przypominają kontrolery w klasycznych automatach. Mad Catz doskonale zdaje sobie sprawę z ich przewagi nad padami, dlatego wypuszcza do sprzedaży fighsticka, który uczyni z ciebie mistrza bijatyk.

Tekken 7 TE2+ korzysta z tych samych części, które znajdziemy w japońskich automatach – chodzi tu przede wszystkim o przyciski Sanwa OBSF30 i joystick JLF. Co więcej, górę urządzenia można w łatwy sposób otworzyć i samemu umieścić w środku dodatkowe części.

Całość opiera się na metalowej podstawie, zwiększającej wagę i stabilność urządzenia. Jednak nie każdy gracz preferuje trzymanie urządzenia na twardym, płaskim podłożu – są i tacy użytkownicy, którzy wolą położyć fighsticka na kolanach. Dlatego spód Tekken 7 TE2+ pokryto anty-poślizgową pianką.

Sprzęt zdobi jeden z dwóch artworków z gry Tekken 7 – najnowszej odsłony kultowej bijatyki, która wpierw zadebiutowała na automatach, a już niedługo trafi m.in. na konsolę PlayStation 4. Jeśli jednak graczowi znudzi się wzór, może go po prostu wymienić na inny i to bez demontowania jakiegokolwiek innego elementu kontrolera.

Fighstick Tekken 7 TE2+ trafi do sprzedaży w sugerowanej cenie 1099 zł.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz