Logitech i odporny iPad

Obawiasz się o swój tablet od Apple? Logitech opracował obudowę, która uczyni z niego twardziela.

Firma Logitech pomyślała o tych miłośnikach sprzętów Apple, którzy nie lubią kompromisów i chcieliby mieć wydajny tablet w odpornej obudowie. Tuż po zapowiedzeniu przez firmę z Cupertino nowych iPadów, Logitech ujawnił obudowę oraz klawiaturę dla tych tabletów, która zamieni je w niezwykle odporne gadżety.

Obudowę zaprojektowano tak, aby była jak najbardziej odporna na przypadkowe upadki oraz uderzenia. Według projektujących ją inżynierów uchroni tablet przed uszkodzeniem po upadku z wysokości 1,8-metra – i wbrew pozorom nie jest to sprzęt stworzony z myślą o wojskowych, jego przeznaczenie jest zgoła inne. Ma sprawdzić się wśród uczniów korzystających z tabletów Apple podczas zajęć szkolnych.

Wraz z ochronną obudową do sprzedaży trafi także wzmocniona obudowa, która będzie równie wytrzymała na uszkodzenia. Oba urządzenia będzie można kupić za pośrednictwem strony Apple dla Edukacji, a sprzedawane będą w zestawie lub osobno. Mamy nadzieję, że trafią także do klasycznej dystrybucji – po świecie chodzi mnóstwo nieostrożnych klientów, którzy chętnie przygarnęliby taki gadżet pod swoją opiekę.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz