Logitech Flow – myszki wielourządzeniowe

Firma Logitech zaprezentowała technologię Flow – oprogramowanie umożliwiające płynną pracę i kontrolę nawet trzech komputerów jednocześnie za pomocą jednej myszki.

Logitech Flow uzupełnia darmowe oprogramowanie Logitech Options, które umożliwia dostosowanie poszczególnych funkcji urządzeń do indywidualnych preferencji użytkownika. Nowe oprogramowanie w połączeniu z kolejną generacją myszek z serii MX pozwala nie tylko na płynne używanie trzech komputerów jednocześnie, lecz także kopiowanie i przenoszenie plików, zdjęć oraz dokumentów pomiędzy komputerami. Dodatkowo instalacja i obsługa Logitech FLOW jest intuicyjna i szybka.

Logitech MX Master 2S i Logitech MX Anywhere 2S

Myszki Logitech MX Master 2S i Logitech MX Anywhere 2S wyposażono w ulepszony czujnik laserowy Darkiefield, który zapewnia szybką i precyzyjną pracę kursora z czułością do 4 000 DPI, niezależnie od używanego ekranu. Dodatkowo dzięki zaawansowanej technologii śledzenia ruchów myszki mogą pracować na dowolnej powierzchni, nawet na szkle. Nowa generacja Logitech MX oferuje również długie działanie na baterii. Po pełnym naładowaniu akumulator pozwala na korzystanie z urządzeń nawet do 70 dni, w zależności od intensywności użytkowania.

Kółko przewijania w myszkach Logitech MX Master 2S i MX Anywhere 2S działa w dwóch trybach. Tryb swobodny, który umożliwia komfortowe i szybkie przeglądanie długich dokumentów oraz stron internetowych, można jednym kliknięciem zmienić na tryb precyzyjny. Ponadto MX Master 2S został wyposażony w dodatkowe, boczne kółko umieszczone pod kciukiem, które można zaprogramować według własnych preferencji w oprogramowaniu Logitech Options.

Cena i dostępność

Nowa generacja myszek z serii MX pojawi się w sprzedaży już w tym miesiącu. Logitech MX Master 2S będzie dostępna w cenie 479 zł, a MX Anywhere 2S w cenie 399 zł.

Oprogramowanie Logitech FLOW współpracuje również z myszką M590 Multi-Device Silent. Urządzenie jest dostępne w cenie 219 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz