Logitech Doodle Collection – myszki z uśmiechem

Firma Logitech prezentuje nową kolekcję myszek o nietuzinkowym wzornictwie – Logitech Doodle Collection 2017.

Zbyt poważnie podchodzimy do życia. Do pracy stroimy się jak do filcharmonii, siedzimy przed komputerem jak na sądzie ostatecznym, a za najlepszy żart biurowy uważamy odłączenie komuś myszki od komputera. Korporacje odarły nas z poczucia humoru. Na szczęście nie jesteśmy jeszcze straceni dla świata i możemy w prosty sposób wyrazić naszą pogodę ducha i utrzeć nosa wszystkim ponurakom.

Ułatwią nam to nowe myszki od firmy Logitech Doodle Collection 2017, na których znajdziemy ręcznie rysowane wzory, postaci oraz symbole. Tegoroczna kolekcja ma być odzwierciedleniem naszej kreatywności, wyobraźni i spontaniczności.

Chcieliśmy stworzyć myszki, które dodawałyby do codziennych czynności więcej barw i uśmiechu. Uruchomiliśmy naszą wyobraźnię i zaprojektowaliśmy rodzinę rysunkowych bohaterów oraz zabawne, śmiałe wzory, aby zachęcić użytkowników do większej kreatywności. Dzięki kolorowym grafikom myszki M238 Wireless zyskują charakter i są niepowtarzalne – powiedziała Joanna Borucka, Channel Marketing Manager Eastern Europe C&P & VC w firmie Logitech.

Mysz z serii Doodle Collection pozwala na pracę do 12 miesięcy na jednej baterii. M238 Wireless oferuje wygodne kółko przewijania i zapewnia płynność działania, niezależnie od używanego systemu: Windows, Mac OS, Chrome OS czy Linux. Bezprzewodowy zasięg myszki wynosi do 10 metrów.

Kolekcja będzie dostępna w czerwcu na stronie producenta w cenie 109 zł.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz