LG X power2 debiutuje w Polsce

Pojemna bateria 4500 mAh to największa zaleta tego sprzętu. Dzięki niej wytrzyma bez ładowania wiele godzin.

LG X power2 został zaprojektowany z myślą o osobach poszukujących telefonu w przystępnej cenie, wyposażonego w duży wyświetlacz, zaawansowany aparat oraz bardzo wydajną baterię. Wyjątkowo wytrzymały akumulator o pojemności 4500 mAh sprawia, że LG X power2 stanowi idealną propozycję dla użytkowników wykorzystujących smartfona do gier, oglądania filmów oraz intensywnego korzystania z wymagających aplikacji.

W LG X power2 zastosowano baterię z technologią szybkiego ładowania, która zapewni nieustanne działanie smartfona nawet przez cały weekend. W pełni naładowany akumulator pozwala na 26 godzin rozmów, 18 godzin oglądania filmów lub surfowanie po Internecie przez 19 godzin. Co więcej, duży wyświetlacz HD o przekątnej 5,5 cala i rozdzielczości 1280×720, wykonany w technologii In-cell Touch, zapewnia bogate i żywe kolory gwarantując fascynujące wrażenia.

Przedni aparat 5 MP z szerokokątnym obiektywem pozwala łatwo wykonać zdjęcie dużej grupy osób. Ponadto, dzięki lampie LED zainstalowanej z przodu telefonu, świetnej jakości selfie wychodzą nawet wieczorem, w trudnych warunkach oświetleniowych. Opracowany przez LG inteligentny interfejs użytkownika umożliwia korzystanie z wygodnych funkcji, takich jak Auto Shot i Gesture Interval Shot, które wyzwalają migawkę natychmiast po rozpoznaniu twarzy lub gestu wykonywanego ręką. Dzięki funkcji Quick Share, wystarczy jedno dotknięcie ekranu, aby udostępnić zdjęcie.

Tylny aparat o rozdzielczości 13 MP wyposażono w szybką migawkę, dzięki czemu pozwala na natychmiastowe wykonywanie zdjęć. Ponadto, emitująca miękkie światło lampa LED pozwala wykonywać przyjemniejsze (niż w przypadku konkurencyjnych modeli) dla oka zdjęcia także przy słabym świetle.

Smartfon jest już dostępny w Polsce w ofercie operatorów sieci Plus i Play oraz na wolnym rynku w sugerowanej cenie wynoszącej 999 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz