LG InstaView Door-In-Door – zapukaj, zanim otworzysz

Innowacyjna funkcja pozwala zobaczyć wnętrze lodówki bez otwierania jej drzwi, nie powodując strat zimnego powietrza.

Firma LG Electronics udostępniła żartobliwy film prezentujący funkcję knock-on dostępną w lodówce InstaView Door-in-Door. W filmie przedstawiono kilka epizodów z życia rodziny, pokazujących, że pukanie do drzwi jest dobrym sposobem na unikanie problemów w codziennym życiu. Zabawne sceny z życia w domu i w biurze przekonują, że stukając do drzwi można ocalić czyjąś miłość, pozycję towarzyską, godność, czy karierę.

Po przeprowadzeniu kompleksowych badań konsumenckich, firma LG wyposażyła lodówkę InstaView Door-in-Door w funkcję uruchamianą dwukrotnym stuknięciem w drzwi.

Stwierdzono, że konsumenci otwierają drzwi lodówki średnio 66 razy dziennie, przy czym aż 32 razy tylko w celu sprawdzenia zawartości, bez wyjmowania żadnych produktów, co prowadzi do wypływania zimnego powietrza i strat energii. Użytkownicy lodówki mogą łatwo zaradzić temu powszechnemu problemowi, ponieważ po dwukrotnym stuknięciu w szklany panel można sprawdzać zawartość lodówki bez otwierania jej drzwi.

Lodówka jest wyposażona w elegancki szklany panel, który po dwukrotnym stuknięciu staje się przezroczysty i pozwala zobaczyć zawartość chłodziarki. Ponadto, przestronna komora Door-in-Door umożliwia wygodne przechowywanie często wyjmowanych przekąsek i napojów, a także ogranicza wypływanie zimnego powietrza z lodówki nawet o 41 procent, a tym samym zapewnia lepsze warunki do przechowywania żywności.

Ta wytyczająca nowy trend lodówka stanowi innowacyjne rozwiązanie firmy LG, której głównym celem jest poprawa jakości życia konsumentów poprzez wprowadzanie nowatorskich i wygodnych urządzeń AGD. Możliwość sprawdzania zawartości lodówki bez otwierania jej drzwi jest kolejnym kamieniem milowym w historii innowacji wdrożonych przez LG.

Funkcja knock-on znacznie zmniejsza wypływanie zimnego powietrza, a tym samym straty energii, spowodowane otwieraniem drzwi lodówki bez określonego celu. Wygodna w użytkowaniu i pozwalająca na oszczędność energii lodówka InstaView Door-in-Door wyraźnie wyróżnia się wśród urządzeń dostępnych na rynku. W Polsce dostępna jest m.in. w największych sieciach Saturn, Media Markt, Euro RTV AGD.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz