LG G6+ to supersmartfon na sterydach

Uważasz, że LG G6 był świetny? To zobacz, jak prezentuje się jego odświeżona wersja.

Co sprawia, że G6+ będzie lepszym telefonem niż klasyczny G6? Dodaj poczwórny przetwornik cyfrowo-analogowy z koreańskiej wersji urządzenia i ładowanie bezprzewodowe z modelu amerykańskiego i zwiększ pojemność sprzętu do 128 GB. To wystarczy, aby genialny smartfon był jeszcze lepszy.

Odświeżony supersmartfon od LG wciąż będzie kusił  procesorem Snapdragon 821, genialnym podwójnym aparatem oraz niemal bezramkowym ekranem, zmieni się za to jego zewnętrzna warstwa: użytkownicy dostaną do dyspozycji trzy nowe wersje kolorystyczne widoczne na powyższym zdjęciu o wdzięcznych nazwach Optical Astro Black, Optical Marine Blue oraz Optical Terra Gold. Każdy z tych modeli będzie miał czarną ramkę wokół ekranu, aby nie zaburzać obrazu wyświetlanego przez świetny ekran QHD+.

Zadowoleni będą również miłośnicy dobrej muzyki, gdyż w pudełku oprócz samego telefonu znajdziemy także słuchawki B&O Play, które idealnie uzupełniają się z przetwornikiem cyfrowo-analogowym. Największe wady tego urządzenia? Nie mamy pojęcia, na które rynki trafi, kiedy zadebiutuje oraz ile będziemy musieli za niego zapłacić.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz