Lenovo Yoga 910 Glass – eleganckie 2w1

Lenovo wprowadza do sprzedaży w Polsce edycję specjalną najnowszego ultrasmukłego i wydajnego laptopa 2w1 – Yoga 910.

Wersja o nazwie Glass jest szklaną wersją urządzenia, które łączy nowoczesne wzornictwo z porządną specyfikacją. Lenovo Yoga 910 Glass stworzone po to, aby wyróżniał się z tłumu i przyciągał spojrzenia nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Po prostu przyciąga spojrzenia

Obudowa typu unibody wykonana ze szkła nadaje urządzeniu szlachetny charakter. Minimalistyczne wzornictwo i dbałość o każdy szczegół tworzą produkt wyróżniający się na tle konkurencji. Dopełnieniem konstrukcji jest system zawiasów, który składa się z 813 oddzielnych stalowych części. Przy przekątnej 13,9″, 14,3 mm grubości i 1,38 kg wagi laptop Yoga 910 jest niesamowicie poręczny i lekki.

Gotowy na wszystko

Więcej informacji, więcej pracy, więcej rozrywki. Lenovo wie, że współczesny konsument zawsze potrzebuje więcej, dlatego stworzono urządzenie, które nie tylko jest piękne,  ale też wydajne. Yoga 910 jest najsmuklejszym na świecie konwertowalnym komputerem z procesorem Intel Core 7. generacji. Laptop z łatwością obsługuje zaawansowane programy czy wymagające gry. Na uwagę zasługuje akumulator pozwalający na 15,5 godziny pracy przy rozdzielczości Full HD i do 10,5 godziny przy rozdzielczości UHD.

Komfort z najwyższej półki

Yoga 910 jest bardzo wytrzymała i działa w zakresie 360 stopni. Zastosowanie najnowszych rozwiązań technicznych pozwala na stabilną i komfortową pracę niezależenie od wybranego trybu (tablet lub laptop). Szklana wersja również może pochwalić się  niemal bezramkowym wyświetlaczem i oferuje o ponad 10% większą powierzchnię oglądania oraz zwiększoną o 14%  gęstość pikseli w porównaniu do poprzedniego modelu. Urządzenie wyposażono w czytnik linii papilarnych, który pozwala na szybkie i bezpieczne zalogowanie się na konto użytkownika, odcisk palca wystarczy, aby bezpiecznie korzystać z komputera. Dzięki obsłudze funkcji Windows Hello użytkownik może używać odcisku palca również do zabezpieczenia zakupów w niektórych sklepach internetowych. Innym nowoczesnym rozwiązaniem jest funkcja ładowania USB, działająca nawet wtedy, gdy urządzenie jest wyłączone, co pozwala np. na utrzymanie baterii smartfona podczas dnia.

Domowe centrum rozrywki

Laptop ma wprowadzić nas w świat obrazu 4K za pośrednictwem ekranu o szerokich kątach widzenia. Wyrazista rozdzielczość i nasycone barwy sprawiają, że oglądanie filmów, edycja zdjęć, a nawet surfowanie po internecie zyskują nową jakość. Sprzęt wyposażono w głośniki JBL z technologią Dolby Audio Premium i podwójnym układem mikrofonów z redukcją szumów.

Laptop Lenovo Yoga 910 Glass jest dostępny w cenie od 6499 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz