Lenovo Yoga 720 – stylowy i wydajny laptop

Nowy konwertowalny laptop Lenovo Yoga 720 to połączenie wysokiej wydajności, wszechstronności działania i mobilności.

Nową Yogę wyposażono w nowoczesne i sprawdzone podzespoły, dzięki czemu pozwala pracować i cieszyć się multimedialną rozrywką gdzie tylko zechcesz. Aby zadowolić miłośników doskonałego obrazu, sprzęt wyposażono w panel IPS o rozdzielczości do 4K, który skrywa się w niemal niewidocznych ramkach. Świetnym dopełnieniem multimedialnych możliwości komputera są głośniki JBL z certyfikatem Dolby Audio Premium. Zadowoleni będą także ci, którzy chcą chronić swoje dane przed dostępem osób niepowołanych, gdyż urządzeniw wyposażono w czytnik linii papilarnych.

Wszechstronność w dobrym stylu

Gładki szlif, matowe, aluminiowe wykończenie w 3 kolorach do wyboru, smukła linia i wąskie ramki wokół ekranu czynią z niego małe dzieło technologicznej sztuki. Jak przystało na urządzenia z serii Yoga, komputer wyposażono w zawiasy pozwalające obrócić ekran o 360 stopni i używać laptopa na 4 różne sposoby, aby dopasować go do do stylu pracy użytkownika. W biurze, podczas korzystania z funkcji pakietu Office lub pisania dłuższych tekstów na klawiaturze idealnie sprawdzi się tradycyjne ustawienie laptopa. W czasie spotkania z klientem lub przyjaciółmi można ustawić go w pozycji namiotu i wygodnie prezentować dane używając przy tym dotykowego ekranu, a w domowym zaciszu można zamienić go w poręczny tablet.

Sporą zaletą jest pojemna bateria pozwalająca na nawet 10 godzin działania. Lenovo Yoga 720 pozwoli także ładować inne urządzenia np. smartfon poprzez port USB 3.0 always-on-charging, nawet wtedy, gdy sam laptop jest wyłączony.

Duża moc do intensywnej pracy

Za płynne działanie komputera odpowiada procesor 7. generacji Intel Core do i7, wspierany przez nawet 16 GB pamięci RAM. Dysk SSD o pojemności do 1 TB przyspiesza uruchamianie systemu, aplikacji, a także transfer plików, zaś funkcja Windows Hello wraz z czytnikiem linii papilarnych pozwalają nie tylko bezpieczne, ale też błyskawiczne zalogować się do urządzenia.

Yogę 720 wyposażono w dwa porty USB-C, z których jeden ma szybkie złącze Thunderbolt 3 przeznaczone do współpracy z wyświetlaczami o wysokiej rozdzielczości, wydajnymi urządzeniami do przechowywania danych oraz szybkiemu ładowaniu. Laptop może też rejestrować i edytować wiele strumieni wideo w czasie rzeczywistym lub połączyć szeregowo inne urządzenia.

Nowy, lepszy rysik

Komputer jest dostępny także z opcjonalnym rysikiem Lenovo Active Pen 2 i funkcją Windows Ink, dzięki czemu można wykorzystać go do projektowania, szkicowania i tworzenia notatek na wyświetlanych dokumentach. Rozszerzone możliwości sprawdzą się zarówno w zawodach kreatywnych, przy projektowaniu wnętrz, ale też u rysowników oraz w zastosowaniu biznesowym. Dzięki niezwykłej precyzji oraz technologii Palm Rejection, rysik imituje wrażenia charakterystyczne dla notowania na papierze. Funkcja Windows Ink dostępna bezpośrednio z paska zadań umożliwia zapisywanie swoich myśli na bieżąco, jednocześnie mając możliwość ich formatowania lub przesłania do innych urządzeń.

Lenovo Yoga 720 trafił do sprzedaży w cenie zaczynającej się od 3 999 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz