Konsola Switch doczeka się projektora

Ta mała stacja dokująca pozwoli odpalić gry ze Switcha na wielkim ekranie z dala od źródła zasilania.

Konsole przenośne mają spora przewagę nad stacjonarnymi – pozwalają ci grać w ulubione tytuły gdzie tylko zechcesz, a nie wyłącznie przed ekranem telewizora. Niestety, mają też sporą wadę – niewielkie ekrany, na których gry nie wyglądają tak imponująco jak na wielkich telewizorach. Na szczęście posiadacze Nintendo Switcha mogą obejść ten problem, gdyż pojawił się OJO, przenośny projektor dla najnowszej konsoli Nintendo.

Gadżet o którym tu mowa, jest prawdopodobnie pierwszym na świecie projektorem stworzonym specjalnie z myślą o Nintendo Swichu. OJO wyposażono w pojemną baterię 20000 mAh, która zasili zarówno samą konsolę jak i 200-lumenowy projektor zdolny do wyświetlenia obrazu o przekątnej do 120 cali. Co więcej, sprzęt wyposażono także w kilka najpopularniejszych portów, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko jako rozszerzenie dla twojej konsoli, możesz podpiąć do niego zarówno laptopa jak i telefon, zaś dzięki wbudowanym głośnikom będziesz w stanie w każdym miejscu stworzyć małe kino domowe. Albo salon gier ze Switchem w roli głównej.

Niestety, sprzęt jest jeszcze w fazie prototypu i do sprzedaży trafi dopiero w przyszłym roku… o ile twórcom uda się sfinansować projekt na portalu Indiegogo, na który trafi w najbliższej przyszłości.

Odpowiedz