Kolejny smartfon będzie wyglądał jak iPhone X

Do internetu wyciekł render przedstawiający iPhone’a X OnePlus 6.

Już wkrótce na rynek może trafić kolejny smartofon od OnePlus. Jak głoszą plotki, model z numerem 6 będzie wyposażony w bezramkowy ekran z wycięciem przy górnej krawędzi. Telefon do złudzenia przypomina iPhone’a X i jest najlepszym dowodem na to, że branża mobilna nie bardzo wie, w którą stronę dąży.

Jak zauważyli dziennikarze Ubergizmo, wygląd smartfonów OnePlus często przypomina telefony spółki-matki, Oppo. Jeśli i w tym sezonie ta prawidłowość się sprawdzi, nowy OnePlus może przypominać model Oppo R15, który z kolei przypomina iPhone’a X od Apple. Na razie są to jedynie przypuszczenia, nie można jednak wykluczyć, że szóstka wpisze się w najnowszy trend i będzie wyglądała identycznie jak wszystkie najnowsze telefony. Asus Zenfone 5, LG G7, Huawei P20, Oppo R15 i teraz OnePlus 6. Bezramkowce z wycięciem przy górnej krawędzi zaleją wkrótce rynek.

Po cichu liczymy na to, że jednak do tego nie dojdzie i nowy OnePlus będzie odróżniał się na tle konkurencji. Jednak o tym, jaką formę ostatecznie przyjmie ten sprzęt, dowiemy się dopiero za kilka miesięcy, kiedy telefon trafi do dystrybucji.

Join the discussion Jeden komentarz

Odpowiedz