Kiedy naładujemy iPhone’a bezprzewodowo?

Coraz częściej mówi się o tym, że nowe iPhone’y mogą doczekać się ładowania bezprzewodowego. Kiedy to nastąpi?

Bezprzewodowe ładowarki nie są już żadnym novum na rynku. Odkąd w sklepach IKEA pojawiły się stoliki ładując smartfony bez użycia kabli, ta technologia stała się powszechnie dostępna. Apple długo od niej stronił, ale w końcu możemy doczekać się iPhone’a, którego naładujemy bez użycia kabla.

Jak twierdzą redaktorzy chińskiego portalu MyDrivers, na taki sprzęt musimy jeszcze chwilę poczekać, gdyż Apple może wdrożyć tę technologię dopiero w iPhonie 8. Firma oczywiście nie potwierdza żadnych plotek i każe nam czekać do oficjalnej premiery, jeśli chcemy dowiedzieć się, czym zaskoczą nas sprzęty z jabłuszkiem na obudowie.

Warto skonfrontować ten raport z innymi pogłoskami – otóż mówi się, że Apple w tym roku nie zaprezentuje iPhone’a 7 i zarezerwuje tę nazwę dla urządzeń, które zadebiutują w przyszłym roku. Wiąże się to z wydłużeniem cyklu wydawniczego nowych generacji iPhone’ów z dwóch do trzech lat. Jeśli zatem raport MyDrivers okaże się prawdziwy, na bezprzewodowe ładowanie w iPhonie możemy poczekać aż do 2020 roku. Szmat czasu, mamy nadzieję, że te pogłoski mijają się z prawdą.

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz