Każdy zegarek może być inteligentny

Planujesz zakup inteligentnego zegarka? Zamiast pozbywać się ulubionego Roleksa, dodaj mu nieco inteligencji.

Spójrz, LINK to nad wyraz zmyślny zegarek inteligentny – nie dość, że sprawdzi się w boju równie sprawnie, co inne sprzęty z tej kategorii, to jeszcze pozwoli ci nosić na ręku zegarek, który lubisz najbardziej. Wszystko dzięki temu, że LINK przyczepia się do bransolety po wewnętrznej stronie zegarka. Dwa zegarki na jednym pasku, sprytnie i wygodnie.

LINK oferuje wszystko to, co klasyczne smartwatche – powiadomi cię o przychodzących połączeniach, wiadomościach, emailach i spotkaniach zapisanych w kalndarzu. Ma też wbudowany mikrofon, który pozwoli prowadzić rozmowy telefoniczne, a dzięki modułowi NFC pozwoli ci realizować płatności mobilne.

div--img src=

Wszystkie informacje wyświetlają się na wygiętym wyświetlaczu OLED chronionym przez odporne na zarysowania szkło szafirowe. Całość napędza procesorARM Cortex M7, a jedyną słabą stroną gadżetu jest pamięć wewnętrzna – na przechowywanie danych otrzymamy wyłącznie 4MB. Za to jeśli w kampanii na Indiegogo uda się zebrać 300 tysięcy dolarów wsparcia, sprzęt zostanie wyposażony w aparat fotograficzny (coś dla miłośników Jamesa Bonda).

LINK współpracuje ze smartfonami z Androidem, BlackBerry 10 oraz iOS-em, możesz dostać go na stronie zbiórki pod tym linkiem w cenie 289$. Jeśli zdecydujesz się kupić go z okazji Dnia Matki, może być twój za 199$… tylko uprzedź ją, że swój sprzęt dostanie dopiero na gwiazdkę.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz