Jutro dowiemy się, czym jest Project Scorpio

Microsoft długo zwlekał z ujawnieniem Scorpio, ale w końcu zaspokoi naszą ciekawość.

Kiedy w zeszłym roku firma Sony wprowadzała na rynek PlayStation 4 Pro, Microsoft obiecywał, że w kolejnym sezonie odpowie o wiele lepszym produktem, z którego gracze będą zachwyceni. Project Scorpio, bo o nim mowa, ma być mocniejszą wersją Xboksa One, a nie kolejną generacją konsoli, czyli dokładnie takim samym produktem jak PS4 Pro.

Niestety, przez wiele miesięcy nie mieliśmy pojęcia, czym dokładnie będzie Project Scorpio, Microsoft nie uchylił nawet rąbka tajemnicy na temat tego sprzętu. Jego pełny potencjał poznamy dopiero podczas targów E3, na szczęście nie będziemy musieli czekać aż tak długo na specyfikację – ta zostanie ujawniona już jutro, o czym poinformowali dziennikarze Eurogamera na swoim profilu twitterowym.

Już w czwartek dowiemy się, ile prawdy jest w plotkach, które krążą na temat tej maszyny. Jak przypominają dziennikarze Engadgeta, Project Scorpio ma być wielokrotnie wydajniejszy od klasycznego Xboksa One i blisko o połowę wydajniejszy od PlayStation 4 Pro. Na razie to tylko plotki, już jutro przekonamy się, czym naprawdę będzie tajemnicza konsola od Microsoftu.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz