Jak oglądać premierę nowych iPhone’ów?

Już jutro Tim Cook wyjdzie na scenę i pokaże nam „coś niesamowitego”. Zobacz, jak śledzić to wydarzenie.

Najłatwiej mają użytkownicy Maców, iPhone’ów, iPadów oraz iPodów touch, którzy mogą obejrzeć konferencję na stronie wydarzenia. Transmisja rozpoczyna się jutro o godzinie 19 naszego czasu.

Warto zauważyć, że powyższy link zadziała wyłącznie na przeglądarce Safari, gdyż strona wykorzystuje autorską technolgię Apple, HTTP Live Streaming. Transmisję można oglądać na urządzeniach z iOS-em 7 lub nowszym oraz sprzętach z OS X 10.8.5/macOS. Jeśli jeszcze nie przeprowadziłeś aktualizacji, wciąż masz czas, aby zrobić ją przed jutrzejszym wydarzeniem.

Posiadacze pecetów mogą śledzić wydarzenie za pośrednictwem Windowsa 10 oraz przeglądarki Microsoft Edge, zaś użytkownicy Androida muszą pogodzić się zw swoim wykluczeniem, na ich systemie transmisja Apple nie odpali się i będą skazani na relacje w innych mediach.

Warto także wspomnieć o dość wąskiej grupie użytkowników Apple TV – jeśli jesteś jednym z posiadaczy tego sprzętu, możesz odpalić aplikację Apple Events, w której obejrzysz transmisję. A jeśli spóźnisz się na to wydarzenie, nie martw się – po konferencji zapis jej przebiegu zostanie upubliczniony w archiwum pod tym linkiem.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz