iPhone będzie jak Samsung i LG

Zastanawiasz się, jak będzie wyglądać kolejny iPhone? Może być taki, jak jego najwięksi konkurenci.

W ostatnich latach to nie projektanci Apple dyktowali trendy na rynku technologicznym, ich miejsce zajęły takie firmy jak Samsung czy LG, najbardziej zacieki oraz innowacyjni konkurenci. Wiele wskazuje na to, że nic w tej kwestii się nie zmieni i kolejny iPhone będzie łudząco podobny do tego, co już widzieliśmy.

Dziennikarze 9to5mac zaprezentowali zdjęcie, na którym widać projekt iPhone’a 8. Będzie to telefon celebrujący 10 rocznicę pojawienia się marki iPhone rynku i wielu spodziewało się po nim przełomowych rozwiązań. Być może doczekamy się takich w warstwie programowej, jednak konstrukcyjnie nie powinniśmy spodziewać się cudów – będzie to kolejny bezramkowy telefon po Xiaomi Mi Mix, Samsungu Galaxy S8 czy LG G6. Może okazać się, że identycznie zostanie rozwiązany problem czytnika linii papilarnych, który na tym projekcie widnieje na tylnej ściance urządzenia.

Jak jednak zauważyła redakcja 9to5mac, zdjęcie przedstawia trzecią rewizję telefonu, nad którym prace wciąż trwają, nie można zatem wykluczyć, że Apple uda się przenieść czytnik linii papilarnych z technologią Touch ID, jak sugerowały wcześniejsze przecieki. Finalny produkt może zmienić się względem tego, co widzimy na tej ilustracji. O ile inżynierom Apple uda się rozwiązać problem, którego nie rozwiązali inżynierowie Samsunga i Apple. Jeśli nie, iPhone 8 będzie wyglądał dokładnie tak, jak wszystkie inne supersmartfony w tym roku.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz