Inteligentna szczoteczka dla dorosłych

Philips wprowadza do sprzedaży nową szczoteczkę dla zwolenników Internetu Rzeczy.

Hej, przyzwyczaiłeś się do tego, że wielkie korporacje wiedzą o tobie prawie wszystko? Świetnie, jest okazja, byś przekazał im jeszcze więcej informacji, tym razem o swoim uzębieniu. Stanie się to możliwe dzięki inteligentnej szczoteczce do zębów, którą Philips zaprojektował z myślą o dorosłych użytkownikach.

Sonicare FlexCare Platinum Connected, bo o niej mowa, łączy się z twoim telefonem za pośrednictwem smartfonowej aplikacji Philips Sonicare i przesyła do niej – w czasie rzeczywistym – dane dotyczące jakości czyszczenia uzębienia. Brzmi dziwnie? Może i tak, ale dzięki niej będziesz wiedzieć, czy wszystkie zęby zostały dobrze wyszczotkowane.

Jak łatwo się domyślić, szczoteczka wykorzystuje całą masę czujników do analizy szczotkowania. Sonicare FlexCare Platinum Connected śledzi m.in. położenie końcówki szczotkującej i jej nacisk na płytkę nazębną, dzięki czemu wie wszystko o twoich nawykach i niedociągnięciach. Analizując historyczne dane, zadba o to, by twój uśmiech był zawsze lśniący i biały

Szczoteczka trafi do sprzedaży w połowie przyszłego miesiąca w cenie 199 dolarów. Jeśli uważasz, że bez inteligentnej szczoteczki twoje życie nie będzie zbyt pełne – już zacznij odkładać na nią pieniądze.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz