Ile waży 1000 lumenów?

Choć lumeny ciężko będzie zważyć, z projektorem który zamieni twój salon w salę kinową ze 100-calowym ekranem będzie o wiele łatwiej.

Nie każdy może pozwolić sobie na przerobienie domu na w pełni funkcjonalne kino z rozkładanymi krzesłami, gigantycznym srebrnym ekranem, systemem Dolby Surround, automatycznym ściemnianiem okien i uśmiechniętą studentką w kuchni, która poda ci popcorn i zimną colę. Tu nawet nie chodzi o pieniądze czy najbliższych współlokatorów – tych, którzy każą ci nazywać się rodziną. Problem tkwi w tym, że zazwyczaj nie mamy miejsca, by w swoim małym M2 urządzić porządną operatorkę. Na szczęście znalazł się na to sposób.

Ten 9-kilowy projektor ze zdjęcia to małe cudo od LG, które nawet w kawalerce pozwoli urządzić seans kinowy z prawdziwego zdarzenia. Projektor o mocy 1000 lumenów możesz podsunąć niemal pod samą ścianę, na której wyświetlasz obraz a on i tak będzie w stanie pokryć ją obrazem w rozdzielczości Full HD. Według zapewnień Koreańczyków LG  Minibeam Ultra Short-Throw PF1000U trafi do sprzedaży w Europie jeszcze w tym miesiącu.

Pies właśnie dostał eksmisję, od dziś śpi w sypialni. Czas przygotować salon nad nadejście tego małego przyjemniaczka.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz