Ikea wprowadza pierwsze głośniki Bluetooth z serii Eneby

W przeciwieństwie do większości sprzętów z Ikei, tych nie będziesz musiał składać.

Szwedzcy mistrzowie wzornictwa przemysłowego przemycili już do naszych domów inteligentne oświetlenie, ale w pewnym momencie stwierdzili, że to nie wystarczy, aby uczynić je lepszym miejscem do życia. Eneby na pierwszy rzut oka może przypominać kolejne poręczne pudełko do przechowywania szpargałów, ale nie daj się zwieść jego niepozornej formie – to tak naprawdę kompaktowy głośnik Bluetooth dostępny w dwóch rozmiarach: 20×20 cm oraz 30×30 cm.

Do sprzedaży trafią trzy wersje kolorystyczne: biała, szara i czarna. Każdy będzie mógł dobrać taki model, który najlepiej pasuje do jego wnętrza – w tym miejscu warto wspomnieć, że głośnik można nie tylko postawić na półce czy powiesić na ścianie, doskonale wpasuje się także w ikeowskie meble, m.in. te z serii Kallax. Mniejszy model wyposażono w baterię oraz uchwyt do przenoszenia, dzięki czemu będziemy mogli przenosić go z pokoju do pokoju.

Za głośniki z serii Eneby zapłacimy co najmniej 50€, niestety sprzęt nie jest jeszcze dostępny w polskich sklepach, mamy jednak nadzieję, że wkrótce to się zmieni.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz