IFA: Zaplanuj i spersonalizuj podróż z TomTom i TripAdvisor

Autor 31/08/17 Rozrywka komentarze 2

Dzięki 100 niesamowitym trasom dostępnym za pomocą TomTom Road Trips, to jest najlepszy czas, żeby wyruszyć w podróż.

TomTom ogłosił dziś nowe możliwości dostępne w TomTom Road Trips, darmowej platformie, dzięki której podróżujący odkrywają najlepsze drogi na świecie. Kierowcy mają dostęp do stu tras, zaś dzięki współpracy z TripAdvisor od października będą mogli także zaplanować miejsca posiłków
i zakwaterowania.

Współpraca z TripAdvisor sprawi, że podróżowanie i planowanie tras z pomocą TomTom Road Trips będzie jeszcze przyjemniejsze. Oprócz umożliwienia użytkownikom przeglądania i zarezerwowania najwyższej jakości miejsc do spożywania posiłków oraz postojów, kierowcy będą mogli także zaplanować ekscytujące aktywności w trakcie drogi i sprawdzić dodatkowe informacje na ich temat. Korzystając z TomTom MyDrive, programu umożliwiającego zaplanowanie podróży online, kierowcy mogą dodać punkty postojowe, a nawet przeciągnąć trasę tak, żeby wybrać konkretną drogę, którą chcą jechać. Następnie użytkownicy mają możliwość zapisania stworzonej trasy
i zsynchronizowania jej z urządzeniem nawigacyjnym TomTom, kompatybilnym z programem MyDrive* przed rozpoczęciem ich wyjazdu.

Corinne Vigreux, współzałożycielka i dyrektor zarządzająca TomTom Consumer powiedziała: „Jesteśmy bardzo zadowoleni z ogłoszonej dziś współpracy z  TripAdvisor, ponieważ wiemy, że dostarczane przez nich usługi są istotnym etapem planowania wyjazdu. TomTom Road Trips oferuje rozwiązanie dla tych kierowców, którzy lubią podążać do celu najbardziej malowniczą trasą. Teraz mogą to zrobić, upewniając się, że przebywają i jedzą
w najlepszych miejscach oraz cieszą się z nowych doświadczeń.”

Dalsze udoskonalenia programu TomTom Road Trips umożliwią kierowcom personalizację tras. Oprócz wprowadzenia opisu, będą mogli dodawać zdjęcia i udostępniać je innym osobom.

TomTom Road Trips, który został uruchomiony w czerwcu tego roku, był już odwiedzany przez setki tysięcy kierowców szukających inspirujących tras.

Od października nabywcy nowych, wybranych urządzeń po dokonaniu rejestracji zakupionego produktu będą mieć dostęp do wszystkich zainstalowanych tras.

 

PODOBNE POSTY

Join the discussion komentarze 2

  • Konrad pisze:

    Bardzo przydatna funkcja, czesto planuje swoje trasy z wyprzedzeniem i przesyłam je do nawigacji TomTom, teraz moge tez latwo opracowac postoje, super.

  • Olek pisze:

    Też korzystam z urzadzenia TomTom i planuje trasy, jeśli ktoś chce mieć dedykowany sprzęt do nawigacji to na pewno będzie zadowolony.

Odpowiedz