Hydrogen One zadebiutuje w połowie roku

Firma Red ustaliła przybliżoną datę premiery smartfona dla fotografów.

Przypomnij sobie, jak często producenci smartfonów przekonywali cię, że to ich sprzęt najlepiej nadaje się do fotografii mobilnej. A później przypomnij sobie o Hydrogen One, smartfonie od firmy Red zajmującej się produkcją profesjonalnych kamer filmowych. Minęło już przeszło sześć miesięcy od pierwszej zapowiedzi tego przełomowego urządzenia, mimo to wciąż nie trafiło na rynek. Na szczęście wiemy, kiedy Hydrogene One trafi do sprzedaży. Czas odkładać pieniądze, smartfon dla prawdziwych miłośników fotografii wkrótce może być twój.

Korporacja poinformowała, że przedsprzedaż Hydrogen One prawdopodobnie ruszy już w kwietniu, a oficjalna premiera sprzętu będzie miała miejsce latem tego roku. Dokładnej daty jeszcze nie znamy, wiemy za to, czym zachwyci nas to urządzenie.

Smartfon będzie pracował na zeszłorocznym procesorze Qualcomm Snapdragon 835, a jego największą zaletą ma być holograficzny 5,7-calowy ekran wykorzystujący zdobycze nanotechnologii do konwertowania treści 2D do 3D. Do dyspozycji otrzymamy także pojemną baterię 4500 mAh, moduł dualSIM, złącze słuchawkowe oraz podwójny układ optyczny. Za takie cudo przyjdzie nam zapłacić niemałą sumkę, gdyż Red wycenia to urządzenie na 1200 dolarów, co oznacza, że Hydrogen One będzie droższy od iPhone’a X.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz