Hybryda tabletu i smartfona od Samsunga

Hybrydowe laptopy już nikogo nie dziwią, jednak Samsung pracuje nad sprzętem, który może nieźle namieszać nam w głowie: tableto-smartfonem.

W sieci pojawiło się zdjęcie dołączone do projektu patentowego złożonego przez Samsunga. Widać na nim dość nietypowy elastyczny ekran, który mógłby posłużyć do stworzenia składanego tabletu. Dzięki temu udałoby się skutecznie połączyć dwa urządzenia – poręczny smartfon i wygodny tablet.

O projekcie autorstwa Samsunga nie wiadomo na razie zbyt wiele, w sieci pojawia się pod nazwą kodową Project Valley… i to w zasadzie wszystko, co można o nim powiedzieć. Patent, do którego udało się dotrzeć redakcji Ubergizmo, tylko potwierdza, że prace nad tym projektem są prowadzone. Kiedy mógłby trafić do sprzedaży? To wciąż pozostaje dla nas tajemnicą, pewne jest natomiast jedno – takie urządzenia mogłyby na dobre poprzestawiać rynek urządzeń mobilnych. Liczymy na to, że Samsung skorzysta z przyznanego patentu i za kilka lat takie hybrydy wejdą do powszechnego użytku.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz