HW-N650 – soundbar stworzony dla graczy

Fani gier i oglądania sportu na dużym ekranie, a także miłośnicy dobrego brzmienia mogą zacierać ręce. Do sprzedaży wchodzi soundbar HW-N650, który oferuje nową technologię Acoustic Beam oraz dedykowany tryb Gra potęgujący wrażenia podczas rozgrywek na dużym ekranie.

Samsung HW-N650 dołącza do rodziny soundbarów z zewnętrznym bezprzewodowym subwooferem. Jest to pierwszy model wyposażony w nową technologię Samsung Acoustic Beam, która zapewnia panoramiczne wrażenia audio. Dźwięk wydobywa się przez otwory precyzyjnie rozmieszczone w górnej części listwy dźwiękowej. Dzięki temu oglądając mecz czy wyścigi, widzowie poczują się jak na trybunach.

W listwę wbudowano 8 głośników (jeden centralny), a soundbar pracuje w systemie 5.1. W zestawie znajdziemy bezprzewodowy subwoofer, który spotęguje wrażenia, zapewniając mocne i głębokie basy. Z kolei system Surround Sound Expansion pozwoli rozszerzyć optymalny obszar odsłuchu, tworząc efekt dźwięku przestrzennego, co świetnie sprawdzi się zarówno podczas oglądania filmów, jak i emocjonujących wydarzeń sportowych.

Specjalnie dla graczy

HW-N650 to pierwszy soundbar w ofercie Samsunga, który wyposażono w dedykowany tryb Gra. Jeśli konsola podłączona jest do telewizora za pośrednictwem kabla HDMI, ten tryb uruchomi się automatycznie, wraz z włączeniem urządzenia. Wspomniana technologia Acoustic Beam pozwoli osiągnąć niemal rzeczywiste wrażenia dźwiękowe, a gracz przeniesie się w centrum wydarzeń.

Łatwa  i szybka obsługa

Nowy soundbar oferuje szereg rozwiązań ułatwiających jego obsługę i integrację z domowym sprzętem AV. Z telewizorem Samsung połączymy go zarówno przewodowo, jak i przez Bluetooth. Do sterowania – oprócz dołączonego pilota – można także wykorzystać smartfona lub pilot One Remote, który znajdziemy m.in. w serii QLED TV.

Soundbar nie tylko potęguje wrażenia podczas oglądania czy grania na dużym ekranie. Ulubioną muzykę odtworzymy z urządzenia mobilnego bezpośrednio z serwisów streamingowych, takich jak Spotify czy Tidal. Dzięki temu, że urządzenie jest kompatybilne z zestawem bezprzewodowych głośników SWA-8500S, w razie potrzeby z łatwością rozbudujemy nasz system dźwiękowy – bez zbędnych przewodów.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz