Huawei poszerza ofertę o kolejny ultrabook klasy premium

Huawei MateBook X Pro jest pierwszym ultrabookiem Huawei z ekranem FullView. Swoją wielkością niemal dorównuje powierzchni kartki papieru A4 i wyróżnia się nowoczesnym wzornictwem oraz mocą obliczeniową.

Huawei MateBook X Pro dostępny jest w Polsce w dwóch wariantach konfiguracyjnych i kolorystycznych: space gray i mystic silver. Zwraca na siebie uwagę wysokiej jakości wykonaniem – dzięki użyciu technologii diamentowej CNC, aluminiowa obudowa jest gładka, a krawędzie delikatnie zaokrąglone. Ekran dotykowy FullView o przekątnej 13,9” i rozdzielczości 3K (3000×2000) oddzielony jest czteromilimetrowymi ramkami i pokrywa 91% wewnętrznej powierzchni. W wyświetlaczu zainstalowano także filtr niebieskiego światła chroni oczy użytkownika przed szkodliwym promieniowaniem. W połączeniu z technologią Dolby Atmos Sound System, którą wykorzystano w czterech głośnikach, Huawei MateBook X Pro oferuje efekty audiowizualne porównywalne z jakością kinową.

Wysoki komfort pracy dzięki Huawei MateBook X Pro

Najnowszy ultrabook Huawei wyróżnia się również konfiguracją. W rozbudowanym wariancie przeznaczonym dla klienta bardziej wymagającego, urządzenie w kolorze space gray zostało wyposażone w najnowszy czterordzeniowy procesor Intel Core i7-8550U, układ graficzny Intel UHD 620, pamięć operacyjną 16 GB, bezgłośny i szybki dysk SSD o pojemności 512 GB oraz system Windows 10 Pro. Dodatkowo zainstalowano dedykowaną kartę graficzną Nvidia GeForce MX150 2GB. Natomiast model w kolorze mystic silver oferuje procesor Intel Core i5-8250U, pamięć operacyjną 8 GB, dysk SSD 256 GB oraz system Windows 10 Home.

Obie konfiguracje zapewniają wysoki komfort pracy. Dzięki nowoczesnym procesorom, dużej pamięci RAM i bardzo dobrze zopytmalizowanemu systemowi BIOS, Huawei MateBook X Pro jest gotowy do natychmiastowej pracy: z wykorzystaniem czytnika linii papilarnych w ciągu 8 sekund od momentu włączenia, i 6,6 sekund od wyjścia z trybu uśpienia. We współpracy z pojemnym dyskiem SSD oraz dedykowaną kartą graficzną NVIDIA praca jest szybka i płynna, użytkownik może korzystać z wielu aplikacji i rozwiązań chmurowych równocześnie oraz tworzyć projekty wymagające dużej mocy obliczeniowej.

Niewielka waga (1,33 kg) oraz zapewniająca długi czas pracy bateria z funkcją szybkiego ładowania sprawiają, że Huawei MateBook X Pro powinien sprostać potrzebom osób, które przez większość dnia pracują zdalnie. Aktywne chłodzenie z nowoczesnym układem wentylatorów oraz odporność klawiatury na zachlapania podnoszą komfort i bezpieczeństwo pracy.

Huawei MateBook X Pro dostępny jest w dwóch konfiguracjach, za podstawowy model zapłacimy 5499 zł, a za ten z szybszym procesorem i dedykowaną kartą graficzną 7499 zł.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz