Huawei P10 Plus dostępny w Polsce

Najnowszy smartfon od Huawei trafił na polski rynek. Pierwsi klienci mogą liczyć na kilka darmowych upominków.

Po raz  kolejny firma Leica współpracowała przy produkcji układu optycznego dla najnowszego supersmartfona od Huawei. Aparat wyposażono w dwie matryce – kolorową o rozdzielczości 12 mpx oraz monochromatyczną 20 mpx. Uniwersalne obiektywy mają umożliwić zarówno uwiecznienie portretów wykonanych z bliskiej odległości, szybkich ujęć, jak i wykonywanie zdjęć w słabych warunkach oświetleniowych. W wersji Plus nie zabrakło trybu portretowego z trójwymiarową technologią wykrywania twarzy. Funkcja rozmycia tła jest dostępna nawet po wykonaniu fotografii.

Przedni aparat Leica 8 Mpx o przysłonie f/1,9 pozwala na przechwycenie jeszcze większej ilości światła, jest w nim także dostępny automatyczny tryb szerokokątny. Aparat wykryje, kiedy na zdjęciu znajdzie się więcej osób i rozszerzy kadr bez konieczności manualnej regulacji.

Elegancki wygląd

Podobnie jak w przypadku Huawei P10, również w P10 Plus wprowadzono wykończenie o wyglądzie diamentowego szlifu. Oprócz tego znajdziemy też wersje o piaskowanej powierzchni i  wykończoną na wysoki połysk. Charakterystyczne dwa obiektywy całkowicie wbudowano w tył urządzenia. Ekran o rozdzielczości 2K i rozmiarze 5,5” pokryto ochronną warstwą Gorilla Glass 5. Czytnik linii papilarnych umieszczono z przodu telefonu i ukryto pod niewidocznym szkłem, dzięki czemu front telefonu tworzy idealnie płaską powierzchnię.

Większa wydajność

Dzięki mocnemu procesorowi Kirin 960 i nowemu interfejsowi użytkownika EMUI 5.1, smartfon Huawei P10 jest bardzo wydajny i lepiej dostosowany do potrzeb użytkownika. Pojemna bateria 3750 mAh obsługuje technologię SuperCharge.

Huawei P10 Plus to pierwszy na świecie smartfon LTE, w którym zastosowano system antenowy 4×4 MIMO ze wsparciem dla sieci 4.5G. Pozwala on uzyskać jeszcze szybsze i bardziej stabilne połączenie z siecią. Zadbano również o bezawaryjne połączenia WiFi, stosując system antenowy 2×2 Wi-Fi MIMO.

Telefon z 6GB RAM i 128 GB na przechowywanie danych dostępny jest w przedsprzedaży w sklepie RTV Euro AGD w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i srebrnej. Klienci którzy zakupią go do 21 maja, otrzymają w prezencie zestaw akcesoriów: powerbank o pojemności 10000mAh, szybką ładowarkę samochodową Super Charge i selfie stick.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz