HTC zaprezentowało Desire 12 oraz Desire 12+

Duży ekran o proporcjach 18:9, piękna smukła konstrukcja i podwójny aparat – poznaj HTC Desire 12 oraz  Desire 12+.

Firma HTC przedstawiła dwa nowe smartfony skierowane do użytkowników, którzy poszukują eleganckich urządzeń oferujących najnowsze technologie w przystępnej cenie. Tak powstała seria Desire 12. 5,5-calowy HTC Desire 12 i 6-calowy HTC Desire 12+ wyposażono w bezramkowe ekrany o proporcjach 18:9, najnowszy krzyk smartfonowej mody. Choć zapłacimy za nie niewiele, oferują wiele ciekawych funkcji, które z pewnością przypadną do gustu osobom z ograniczonym budżetem.

Oprócz wielkich ekranów sprzęty te oferują jeszcze porządny 13-megapikselowy wyświetlacz z funkcją detekcji fazy, która zadba o odpowiednią ostrość obrazu, nawet, jeśli fotografujesz obiekty w ruchu. A jeśli zdecydujesz się na zakup większego modelu, do dyspozycji otrzymasz także podwójny układ optyczny, zaprojektowany po to, aby móc zmienić ostrość zdjęcia już po jego wykonaniu.

Jednym ze znaków rozpoznawczych tej serii ma być stylowy, nowoczesny wygląd nawiązujący do wzornictwa urządzeń z linii HTC U. HTC Desire 12 oraz HTC Desire 12+ zamknięto w wytrzymałej obudowie wykonanej z pięknego akrylowego szkła, które zakrzywiono przy krawędziach, aby dodać urządzeniom nieco elegancji.

Telefony mogą także pochwalić się także asystentem HTC Sense Companion, który w każdej chwili będzie troszczyć się o potrzeby użytkownika. Dzięki funkcji Smart Alarms zareaguje na zmiany w kalendarzu, a Battery Saver przypomni ci o naładowaniu telefonu przed wyjściem z domu. System podpowie ci także, które pliki warto wyrzucić, aby zaoszczędzić miejsce w pamięci urządzenia.

HTC Desire 12 i HTC Desire 12+ dostępne będą w sprzedaży od połowy kwietnia w kolorze czarnym w cenach  749 zł za model Desire 12 oraz 999 zł za większy Desire 12+.

Odpowiedz