HTC One X9 – smartfon dla fotografów

Tajwański producent smartfonów po raz kolejny chce skusić klientów słuchawką dla fotografów.

Współczesne supersmartfony nie skuszą nikogo szybkim procesorem – większość rywali ma podobne podzespoły, które szybsze są tylko w matematycznych testach, a nie w trakcie użytkowania. HTC One X9 ma zainteresować tych, którzy od smartfonów oczekują przede wszystkim doskonałego aparatu. A ten w najnowszej słuchawce od HTC zapowiada się wyśmienicie.

Sercem układu będzie nowa 13-megapikselowa matryca oraz obiektyw z optyczną stabilizacją obrazu. Telefon umożliwi także zapisywanie plików w formacie RAW. Zapomnij o poruszonych i nieostrych filmach, z X9 bez problemu nakręcisz bardzo przyzwoity film, zaś pracując na zdjęciach w formacie RAW, wydobędziesz z nich pełnię piękna.

Nie tylko aparat będzie tu najwyższych lotów, HTC wyposaży X9 w duży, 5-calowy ekran 2K, Snapdragona 820 i 4GB; zestaw wystarczający, by konkurować z najmocniejszymi konkurentami. Wiadomo też, jak będzie prezentować się wspomniana słuchawka – serwis Anzhuo opublikował jej pierwsze zdjęcia.

 

Nie pozostaje nam nic innego jak tylko czekać na premierę nowej słuchawki od HTC – szykuje się niezła konkurencja dla Apple oraz Samsunga.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz