HTC nie chce tworzyć zegarków

Nie mamy co liczyć na zegarki z Androidem od HTC.

Ostatnio w sieci pojawiło się kilka zdjęć inteligentnego zegarka HTC, który miał być częścią nowego zestawu fitnessowego Under Armour. Zdjęcia sugerowały, że będzie on pracował na Androidzie Wear, a na rynek miał trafić jeszcze w tym roku. Przedstawiciele HTC nigdy nie komentowali podobnych przecieków, ale po tym jak zdjęcia masowo rozeszły się po sieci, postanowili ostatecznie przeciąć wszelkie spekulacje.

Na temat krążących plotek wypowiedział się sam Chialin Chang z HTC, Szef ds. Smartfonów oraz Urządzeń Połączonych. Na łamach portalu Tbreak dobitnie stwierdził: nie planujemy wypuścić żadnego zegarka z Androidem. Inne redakcje, które dopytywały firmę w tej kwestii również otrzymywały jasną i zwięzłą odpowiedź, o zegarku HTC z Androidem Wear możemy tylko pomarzyć.

Ale co ze zdjęciami, które trafiły do internetu? Okazuje się, że były prawdziwe i przedstawiały rzeczywisty produkt, nad którym pracowała korporacje: prototyp, który nie został zaaprobowany przez HTC i prace nad jego wdrożeniem zostały zatrzymane. Szkoda, gdyż prezentował się bardzo dobrze.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz