HP Falcon z Windowsem 10

Hewlett-Packard i Windows 10? Nie mam pojęcia, po co tak prostemu urządzeniu aż tak rozbudowany system operacyjny.

Wyobraź sobie, że HP to nie tylko kolesie od produkowania drukarek, mają na swoim koncie sporo komputerów. Zrobili też kilka smartfonów, ale najwyraźniej nie interesujesz się technoskamielinami. Taki już los firm, które zbyt mocno inwestują w jeden segment rynku. Postaraj się jednak na chwilę zapomnieć o drukarkach i wyobraź sobie, że powstanie kolejny smarttfon ze stajni HP.

 

Kolejny? Po co nam następny elektrośmieć?

Patrzcie go, jaki chojrak! Przegląda internet na sprzęcie, który za kilka lat będzie nadawał się wyłącznie do muzeum i twierdzi, że smartfon, który jeszcze nie wyszedł, nadaje się tylko do wyrzucenia! Telefony z Windowsem może nie sprzedają się na pniu tak jak nafaszerowane niesamowitością iPhone’y, jednak Windows w wersji 10 może dodać im sporo seksapilu. A jeśli plotki się potwierdzą, to ujrzymy go już w lutym podczas targów MWC. I nie będzie to żaden słabiak.

Czyżby? Jakoś nie wyobrażam sobie szybkiego smartfona od HP…

A powinieneś, bo będzie to niesamowity sprzęt! No dobrze, może nie będzie w nim tyle marketingowego „amazingu” jak w czymkolwiek od Apple, ale nie ma się czego wstydzić. Sercem urządzenia będzie szybki procesor Snapdragon 820 wsparty 2GB pamięci RAM. O, widzę, że już wyrywasz się do krytyki, stukając w katę specyfikacyjną swojego supersmartfona. W głowę się puknij, bo wszystko wskazuje na to, że HP Falcon nie będzie aspirował do miana pogromcy superszybkich smartfonów. To słuchawka fotograficzna – aparat główny ma rozdzielczość 20mpx, a obiektyw do wideorozmów 12mpx i wyświetla zdjęcia na 5,8-calowym ekranie. Król branży mobilnej? Niekoniecznie, choć z ciekawością przyjrzymy się jego możliwościom. Oraz mobilnemu Windowsowi 10.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz