Honor 8 – Uśmiech, zdjęcie

Honor 8 to smartfon wprost stworzono do fotografii mobilnej, widzi więcej niż konkurencja.

Kiedy w Honor 8 zwalniasz spust migawki, obraz przechwytują dwie matryce z dedykowanymi obiektywami: pierwsza robi kolorową fotografię nadającą zdjęciu soczystych barw, a druga zapisuje obraz w czerni i bieli, aby zarejestrować głębię ujęcia. Fotografia złożona z tych dwóch obrazów jest doskonale nasycona
i zachwyca liczbą detali. Co więcej, wykorzystując inteligentną przysłonę, możemy wyostrzyć zdjęcie już po jego wykonaniu. Mało ci? Dzięki sprytnemu czytnikowi linii papilarnych wystarczy tylko przyłożyć palec do czytnika, aby wykonać selfie, uruchomić ulubioną aplikację czy zrobić zrzut ekranu. Funkcja Smart Key 2.0 pozwoli przypisać do każdego palca inną akcję.

Efektowny i elegancki
Honor 8 ma zaskakująco smukłą i stylową sylwetkę. Obiektywy podwójnego aparatu są idealnie wpasowane w konstrukcję smartfona i nie wystają z niej nawet o milimetr. Zaokrąglone krawędzie ekranu podkreślają natomiast piękno obudowy wykonanej z 15-warstwowej tafli szkła, w której niezwykle efektownie załamują się promienie słoneczne. Korzystanie ze smartfona ułatwia przyjazny, minimalistycznie zaprojektowany interfejs użytkownika.

Sprytny gracz
Smartfon idealnie sprawdzi się w rękach graczy, którzy docenią mocną baterię 3000 mAh z systemem szybkiego ładowania oraz wydajny ośmiordzeniowy procesor. Funkcjonalność
urządzenia zwiększa obsługa dwóch kart SIM, a prawdziwą wisienką na torcie jest zainstalowany w smartfonie moduł podczerwieni. Dzięki niemu Honor 8 doskonale sprawdzi się jako inteligentny pilot do sprzętu elektronicznego, takiego jak telewizory czy zestawy HiFI – pozwala na obsługę ponad 230 tysięcy urządzeń! Nieźle, prawda?

PODOBNE POSTY

Odpowiedz