Harman Kardon Traveler – głośnik podróżnika

Firma Harman Kardon zaprezentowała głośnik, który idealnie sprawdzi się w twojej torbie podróżnej.

Przyzwyczailiśmy się do urządzeń przenośnych, dzięki którym możemy w dowolnym miejscu odpowiadać na maile, oglądać filmy czy przeglądać strony internetowe. Podobnie podchodzimy do głośników Bluetooth, które powinny być na tyle poręczne, abyśmy zawsze mieli je przy sobie.. Niestety, wiele z nich mimo niewielkich rozmiarów nie sprawdzi się podczas podróży, są zbyt toporne i nieporęczne. Harman Kardon Traveler to miły wyjątek, nie tylko dlatego, że jest równie smukły co twój portfel, oferuje także kilka sprytnych funkcji.

Zacznijmy od tego, że wie, jak wybrzmiewać czystym dźwiękiem, gdyż wyposażono go w system tłumienia hałasów. Oprócz tego sprawdzi się także w roli powerbanku, wbudowana bateria o pojemności 2400 mAh pozwoli ci podładować telefon, gdy ten rozładuje się w krytycznym momencie. Jak przystało na sprzęt mobilny, korzysta z modułu Bluetooth do przesyłania muzyki oraz prowadzenia rozmów głosowych.

Jednak to jego forma jest tym, co najbardziej przykuwa wzrok: minimalistyczna, smukła obudowa sprawia, że bez problemu zmieści się do torby podróżnej, plecaka a nawet dużej kieszeni. Cieszy również fakt, że mimo tak małych rozmiarów, będzie w stanie grać nieprzerwanie do 10 godzin.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz