Hama i mistrzostwa w plenerze

Euro rozkręca się w najlepsze, niestety pogoda za oknem nie zachęca do siedzenia w ciemnym salonie przed telewizorem. A gdyby tak oglądać mecze na świeżym powietrzu?

Firma Hama chce pogodzić fanów grillowania i oglądania reprezentacji walczącej o triumf w mistrzostwach Euro 2016. Zamiast wynajmować szamana, który zagwarantuje obfite gradobicie przez cały czerwiec, postawili na oglądanie mistrzostw w komputerze. Hama radzi wszystkim miłośnikom piłki nożnej zakupić tuner USB  i wyposażyć się w porządną antenę, aby odbierać telewizję cyfrową tak, jak na telewizorze z podobnym tunerem.

Antena Hama HD38, bo o tym sprzęcie tu mowa, wzmocni sygnał telewizyjny i pozwoli przesłać obraz wprost na ekran komputera . Wystarczy wpiąć ją do gniazdka zapalniczki, odpalić odpowiedni program i przy grillu oglądać postępy naszej drużyny w drodze do mistrzostwa.

Podstawową zaletą korzystania z takiego zestawu jest jego uniwersalność i dość niska cena: za zestaw tunera i anteny zapłacisz nieco ponad sto złotych, tyle ile za subskrypcję kanałów sportowych na czas trwania mistrzostw. Jednak w przeciwieństwie do subskrypcji, z tunera będziesz mógł korzystać bez żadnych ograniczeń czasowych – gdy za cztery lata Polacy po raz kolejny (mamy nadzieję) wyjdą na murawę, nie będziesz musiał po raz kolejny płacić za subskrypcję kanałów sportowych.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz