Good Game Expo 2018 już w ten weekend zawita pod Warszawą

20-22 kwietnia podwarszawski Nadarzyn zostanie opanowany przez wielbicieli elektronicznej rozrywki.

Na kolejną edycję Good Game Expo organizatorzy przygotowali dla odwiedzających mnóstwo atrakcji. Młodsi uczestnicy skorzystają z możliwości spotkania swoich idoli z YouTube’a oraz Twitcha, natomiast starsi spróbują swoich sił w szeregu turniejów dla graczy. O odpowiednią oprawę muzyczną zadba m.in. Magic Orchestra, grająca klimatyczne utwory bazujące na hitach ze świata gier. Po koncercie widzowie będą mogli porozmawiać z Adamem Skorupą i Krzysztofem Wierzynkiewiczem, kompozytorami muzyki m.in. do gier Wiedźmin 2 oraz Shadow Warrior 2. Swój występ zapowiedział też Dawid Kwiatkowski, a podczas imprezy nie zabraknie także najlepszych cosplayerów.

Ale Good Game Expo to przede wszystkim święto gier i sprzętu komputerowego. Firma iiyama, jeden z partnerów technologicznych wydarzenia, dostarczy 160 monitorów, na których tysiące graczy będzie mogło rywalizować w tak popularne tytuły jak  League of Legends, Heliborne i wiedźmińską grę karcianą Gwint. Uczestnicy imprezy sprawdzą też swoje umiejętności w ogromnej strefie Free2Play na 100 stanowiskach z monitorami G-Master. Marka iiyama będzie obecna na wspólnym stoisku obok marek Zotac, LC-POWER, Dream Machines,  Ballistix (Micron, Crucial), prowadzonym przez redaktorów partnerskiego portalu. Organizatorzy zaplanowali przeprowadzenie turniejów CS:GO i Forza Horizon, quizy wiedzy na temat gier, a także wiele gier oraz zabaw, takich jak np. składanie komputera na czas.

Organizatory Good Game Expo pomyśleli również o starszym pokoleniu graczy, które z łezką w oku wspomina pierwsze konsole do gier Amiga czy Pegasus. W Strefie Retro znajdziemy 45 stanowisk ze starymi komputerami, plakatami, czytelnią czasopism z lat ’90. i oczywiście strefą turniejową. Nie zabraknie także strefy VR, gwarantującej niesamowite wirtualne doznania.

Z okazji imprezy firma iiyama przygotowała także promocyjną ofertę na monitor iiyama G-Master GB2488HSU-B3 Red Eagle, który będzie można kupić za 999 złotych, korzystając z kodu rabatowego umieszczonego na ulotkach rozdawanych w czasie imprezy. A dla tych, którzy dopiero rozważają udział w wydarzeniu, firma przygotowała konkursy na swoim profilu facebookowym, w których do zdobycia są trzydniowe karnety na Good Game Expo.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz