Głośnik karaoke

Zawsze zastanawiałeś się, co śpiewa twój ulubiony artysta? Spójrz na ten głośnik.

Zobacz, to Lyric, głośnik bezprzewodowy który nie tylko dostarczy do twoich uszu muzykę z tabletu czy telefonu ale także wyświetli słowa piosenki, której właśnie słuchasz. A to jeszcze nie wszystko – wyposażono go w przezroczysty ekran i algorytm, który wizualizuje tekst tak, by pasował do rytmu piosenki.

Jak przystało na tak nowoczesny gadżet, współpracuje z technologiami AirPlay oraz Google Cast. Jego twórcy twierdzą, że w bazie piosenek ma 120 milionów utworów, dlatego znajdziesz wśród nich najbardziej obciachowe numery – takie, które najczęściej śpiewasz podczas karaoke. A jeśli jakimś cudem w bazie zabraknie szlagieru Krzysztofa Krawczyka, Lyric wyświetli estetyczną wizualizację dopasowaną do tempa utworu.

Głośnik wybrzmiewa z mocą 40 watów i waży dość sporo, bo aż 10,5 kilograma, dlatego prędzej sprawdzi się w ogrodzie niż na pieszej wycieczce. Ma jeszcze jedną, podstawową wadę – dostępny będzie wyłącznie w Japonii w limitowanej liczbie egzemplarzy i będzie kosztował krocie – 324 tysiące jenów, czyli równowartość 12300 złotych.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz