Gamingowe słuchawki wchodzą do świata audiofilów

Nowe słuchawki od Steelseries spodobają się graczom i miłośnikom muzyki.

Kiedy myślimy o słuchawkach od Steelseries, przed oczami stają nam masywne nauszniki dla graczy. Ale już wkrótce o Artcis Pro będą marzyć także miłośnicy muzyki odtwarzanej w najwyższej jakości. Nowy model z tej serii zostanie wyposażony w dedykowany przetwornik cyfrowo-analogowy, który może strumieniować 24-bitową muzykę z peceta luk konsoli PlayStation 4. Sercem samych słuchawek będą zaś głośniki o paśmie przenoszenia 40000 herców, czyli dwukrotnie wyższej, niż oferują klasyczne słuchawki dla graczy.

Wysoka jakość dźwięku spotyka się tu z wysoką jakością wykonania – sprzęt wykonano z aluminium oraz stali i powleczono miękką gumą. Jeśli chodzi zaś o sam wygląd, to nowe Arctis Pro będą wyglądały tak, jak klasyczne słuchawki od Steelseries, nie zabraknie w nich charakterystycznego pałąka i subtelnie podświetlonych muszli.

Co ciekawe, do sprzedaży trafi także model bezprzewodowy wyposażono w stację ładującą z OLED-owym wyświetlaczem. Słuchawki będą przesyłały sygnał przy wykorzystaniu bezstratnego sygnały 2,4 G, ale będzie można je sparować także za pośrednictwem modułu Bluetooth, dzięki czemu sprawdzą się we współpracy z urządzeniami mobilnymi.

Oba modele trafiły już do dystrybucji, za Steeelseries Arctis Pro + GameDAC zapłacimy 280 €, zaś za model Arctis Pro Wireless + Bluetooth 350 €.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz