Galaxy Note 9 zadebiutuje na początku sierpnia

Samsung zaprezentuje nowego Note’a na długo przed targami IFA.

Premiera kolejnego phableta od koreańskiego producenta zbliża się wielkimi krokami. Choć już wcześniej mówiło się o tym, że Samsung może zaprezentować ten sprzęt przed targami IFA, dopiero teraz mamy na to oficjalne dowody – firma rozesłała do amerykańskiej pracy zaproszenia na prezentację, która odbędzie się 9 sierpnia w Nowym Jorku. Mimo iż na grafice nie znajdziemy nazwy sprzętu, od razu można się domyślić, jaki  sprzęt zostanie tam zaprezentowany – rysik jasno wskazuje na to, że sierpniowa impreza Unpacked będzie poświęcona smartfonowi z serii Note.

Niestety Samsung nie dzieli się żadnymi szczegółami na temat tego urządzenia, nie daje żadnej podpowiedzi na temat tego, czego możemy się spodziewać. Podejrzewamy jednak, że nowy Note będzie pracował na Snapdragonie 845, tak jak jego mniejszy brat Galaxy S9, a układ optyczny będzie wyposażony w dwa obiektywy. Prawdopodobnie doczekamy się także pojemniejszej baterii oraz inteligentnego asystenta Bixby na pokładzie.

Skoro Samsung oficjalnie rozpoczął sezon oczekiwania na Galaxy Note’a 9, możemy przypuszczać, że w ciągu najbliższych tygodni w sieci pojawi się mnóstwo przecieków na temat tego sprzętu.

A my w tym czasie zastanawiamy się nad czymś zgoła innym: czym firma zaskoczy nas podczas targów IFA w Berlinie?

Źródło

PODOBNE POSTY

Odpowiedz