Galaxy Note 8 ma dość odważną nazwę

Pamiętasz wpadkę z Galaxy Note 7? W Samsungu nic sobie z tego nie robią.

Nad smartfonami Galaxy Note 7 warto spuścić zasłonę milczenia – przez przegrzewające się baterie Samsung musiał wycofać z rynku wszystkie zapasy magazynowe. Ale po posypaniu głowy popiołem i przyznaniu się do błędu, firma nie ma zamiaru zamartwiać się i dalej będzie rozwijać linię Note.

Wielu producentów na miejscu Samsunga, cichaczem wycofałoby tę serię i zastąpiło ją nową linią produktów, ale Koreańczycy nie chcą odpuszczać, w tym roku poznamy kolejnego przedstawiciela tej rodziny urządzeń. Co więcej, dziennikarze serwisu SamMobile twierdzą, że Samsung nadał Note’owi 8 dość odważną nazwę roboczą: Great.

Tak, to nie żart, następca telefonu którego wycofano z rynku, jest nazywany Wielkim.

Koreańczycy wierzą w swoje możliwości i chcą, aby seria Note znowu święciła triumfy na rynku, a jej najnowszy przedstawiciel ma być jeszcze lepszy i bardziej imponujący. Jesteśmy ciekawi, czy przydomek „Wielki” odnosi się do wielkiego powrotu tej linii produktowej, jeszcze większego ekranu czy może innowacyjnych funkcji, które na dobre zmienią świat urządzeń mobilnych.

O tym, czym dokładnie będzie Samsung Note 8 Wielki dowiemy się już za kilka miesięcy, kiedy sprzęt zostanie oficjalnie zaprezentowany w trzecim kwartale tego roku.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz