Firma ZTE podsumowała targi IFA 2017

Targi IFA to jedna z najważniejszych imprez technologicznych. Firma ZTE pochwaliła się tym, co zaprezentowała podczas tegorocznej edycji.

Na stoisku ZTE dziennikarze oraz odwiedzający targi goście mieli okazję zapoznać się z najnowocześniejszymi rozwiązaniami Pre-5G, w tym z pierwszym na świecie telefonem zdolnym pobierać dane z prędkością dochodzącą do 1 Gb/s. Gigabitowy telefon ZTE opiera się o mobilną platformę Qualcomm Snapdragon 835 ze zintegrowanym modemem Snapdragon X16 LTE. Telefon wykorzystuje zaawansowaną technologię agregacji pasm, technologię 4×4 MIMO czy modulację 254-QAM. Dzięki najnowocześniejszym rozwiązaniom opracowanym w laboratoriach ZTE, telefony ery Pre-5G mogą pobierać dane dziesięciokrotnie szybciej niż urządzenia pierwszej generacji LTE. Co więcej, sama konstrukcja telefonu jest trzykrotnie wydajniejsza od obecnych konstrukcji, aby umożliwić łatwe i szybkie przetwarzanie ogromnej ilości danych pobranych w bardzo krótkim czasie. To najbardziej nowatorska konstrukcja telefonu na rynku już dziś dopasowana do działania w sieciach nowej generacji.

Pierwszy telefon z Chin współpracujący z Google Daydream

Odwiedzający stoisko ZTE mogli samodzielnie przekonać się, jak w praktyce działają gogle wirtualnej rzeczywistości Google Daydream. ZTE Axon 7 to pierwszy telefon chińskiego producenta, który współpracuje z tym rozwiązaniem. Axon 7 jest jednym z najpopularniejszych smartfonów w USA, które umożliwiają zanurzenie się w fascynujący świat wirtualnej rozrywki. Użytkownicy doceniają Axona 7 za konkurencyjną cenę, ale także efektywność VR, gdzie opóźnienia działania są mniejsze niż 20 milisekund.

Nowe urządzenia w rodzinie ZTE Blade V8

Rodzina smartfonów ZTE Blade jest obecnie dostępna w 60 krajach. Skierowana jest ona do osób młodych, ciekawych świata i cieszy się ich uznaniem na całym globie.

Modele Blade V8 oraz Blade V8 mini wyposażone zostały w nowoczesny aparat z dwoma obiektywami. Dzięki nim możliwe jest uzyskanie na zdjęciach pięknego efektu Bokeh czy też zmiana głębi ostrości już po wykonaniu ujęcia. Zaawansowany aparat może wykonywać zdjęcia w trybie HDR, nagrywać materiały w zwolnionym tempie, tworzyć time-lapsy czy też nagrywać wideo pokazujące ruch gwiazd na nocnym niebie. Blade V8 wyposażono w ekran o przekątnej 5,2 cala, natomiast jego wersja mini posiada ekran 5-calowy.

Teraz do rodziny V8 dołączy model V8 Lite, który jest bezpośrednim następcą ciepło przyjętego w Polsce modelu V7 Lite. Telefon wyposażony jest w ośmiordzeniowy procesor, Androida Nougat czy choćby wielofunkcyjny skaner linii papilarnych 3D – a wszystko to zamknięte jest w eleganckiej metalowej obudowie. Więcej szczegółów technicznych, ceny i dostępność telefonu na polskim rynku zostaną podane wkrótce.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz