Firma JBL prezentuje nowe słuchawki z serii Everest

W skład drugiej serii, podobnie jak miało to miejsce w przypadku pierwszej, wchodzą następujące modele: dokanałowy, douszny, nauszny i wokółuszny. 

Najważniejszym modelem odświeżonej serii JBL Everest jest Elite 750 (na zdjęciu głównym). Słuchawki mają wbudowany akumulator, który na jednym ładowaniu przepracuje do 15 godzin z włączoną funkcją ANC lub 20 godzin, jeśli nie będziemy z niej korzystać. Mikrofon z eliminacją echa umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych, a darmowa aplikacja My JBL Headphones pozwala na aktualizowanie słuchawek oraz ich personalizację. Zintegrowany system autokalibracji TruNote bazuje na tym, w jaki sposób dźwięk odbija się w zamkniętej nausznicy i personalizuje odsłuch do indywidualnego kształtu ucha użytkownika.

JBL Everest 110 to słuchawki dokanałowe z akumulatorem zapewniającym do 8 godzin pracy na jednym ładowaniu. Warto zwrócić uwagę na krótki czas ładowania słuchawek, wynosi jedynie 2 godziny. Wkładki zaprojektowano tak, aby ich ergonomiczny kształt dostosowywał się do ucha użytkownika, idealnie wpasowują się do przewodu słuchowego. Wbudowany pilot z mikrofonem pozwala łatwo odbierać połączenia telefoniczne i prowadzić rozmowy z funkcją redukcji echa. W zestawie znajdują się wkładki w trzech rozmiarach.

Model JBL Everest 310 to nauszne słuchawki bezprzewodowe zapewniające do 20 godzin odtwarzanie dźwięku, a czas ładowania ich akumulatora to jedynie 2 godziny. Mocene brzmienie JBL Pro Audio oraz ergonomiczne, dostosowujące się do kształtu małżowiny nausznice zapewniają wysoki komfort użytkowania. Wyposażono je w technologię ShareMe 2.0 pozwalającą w łatwy sposób udostępniać swoją muzykę na dowolne słuchawki bezprzewodowe innego użytkownika poprzez Bluetooth. W zestawie znajdziemy także kompaktowe etui na słuchawki, a wbudowany mikrofon umożliwi prowadzenie rozmów telefonicznych bez konieczności wyjmowania telefonu.

Wolność od przewodów, prostota dzielenie się muzyką. Wokółuszne słuchawki JBL Everest 710 zapewniają do 25 godzin bezprzewodowego odtwarzania muzyki, a czas ładowania akumulatora to jedynie 2 godziny. Świetne brzmienie oraz ergonomiczne, dopasowujące się poduszki nausznic sprawią, że słuchanie muzyki będzie jeszcze przyjemniejsze. Nie zabrakło w nich także technologii ShareMe 2.0, znanej z modelu Everest 310, wbudowanego mikrofonu oraz etui podróżnego.

Słuchawki kupimy w następujących cenach:

JBL Everest 110 – 429 zł
JBL Everest 310 – 849 zł
JBL Everest 710 – 1 099 zł
JBL Everest Elite 750 – 1 299 zł

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz