Elektryczna deskorolka jak z filmu „Powrót do przyszłości”

Surfboard Kawasaki KX-SB 6.5 to świetna alternatywa dla hulajnogi, longboardu, rolek czy po prostu roweru.  Dlaczego jest tak wyjątkowy?

Inaczej niż w przypadku typowych elektrycznych deskorolek, surfboard Kawasaki KX-SB 6.5 to pierwsze urządzenie, na którym stoimy bokiem a nie przodem do kierunku jazdy. Od klasycznej deskorolki, surfboard odróżnia natomiast to, że jest on wyposażony tylko w jedno podwójne koło umieszczone w jego centralnej części – za utrzymanie równowagi osoby stojącej na desce odpowiada zaawansowany system żyroskopów i czujników.  Futurystyczny wygląd i niecodzienny sposób podróżowania sprawiają, że urządzenie można traktować jako kolejny krok w stronę realizacji wizji lewitującej deskorolki pokazanej w filmie Powrót do przyszłości Roberta Zemeckisa z 1985 roku.

Korki? Można o nich zapomnieć. Ochrona środowiska? Jak najbardziej! Kawasaki KX-SB napędzany jest elektrycznym silnikiem o mocy 350W. Pełny cykl ładowania baterii o pojemności 4400mAh wynosi niecałe 3 godziny pozwoli na przejechanie dystansu ok. 20 kilometrów. Deska rozpędza się nawet do 18 km/h,  a do tego jest bardzo stabilna i łatwa w użytkowaniu. Porusza się na kołach o średnicy 6,5 cala i pozwala na pokonywanie wzniesień o kącie nachylenia 18 stopni. Wystarczy przez chwilę poćwiczyć balansowanie ciałem i od razu można korzystać ze wszystkich jej możliwości. Co ważne w naszym klimacie, surfboard spełnia wymagania normy IP54 czyli jest odporny na zachlapanie wodą.

Elektryczne deskorolki Kawasaki to propozycja dla wszystkich, którzy nie tylko lubią nowości technologiczne, ale przede wszystkim cenią sobie jakość i nietuzinkowe rozwiązania lokomocyjne. Surfboard Kawasaki KX-SB  6.5 sprawdzi się i w zatłoczonym mieście i tam, gdzie w szybki i jednocześnie komfortowy  sposób trzeba przemieścić się z miejsca na miejsce. Kawasaki KX-SB  6.5 to także świetna, miejska alternatywa dla snowboardu, wake’a czy kitesurfingu. Pokochają go wszyscy, którzy lubią adrenalinę.

Informacja prasowa

PODOBNE POSTY

Odpowiedz