Elastyczny Samsung droższy niż najdroższy iPhone X?

Samsung Galaxy X może okazać się najdroższym smartfonem w portfolio Koreańczyków.

O elastycznym smartfonie od Samsunga pisaliśmy niejednokrotnie, podobnie jak niejednokrotni przekładano jego premierę. mimo iż nie mamy pojęcia, jak będzie wyglądał oraz co zaoferuje, wciąż rozpala naszą wyobraźnię, zapowiadając nadejście nowej ery w branży mobilnej. Erę, której nie polubią nasze portfele. Dziennikarze The Korea Times twierdzą, że dotarli do wiarygodnych informacji na temat ceny nowego, przełomowego telefonu od Samsunga. Jeśli ich informacje się sprawdzą, za sprzęt na wolnym rynku zapłacimy znacznie więcej niż za iPhone’a X – elastyczny Galaxy X ma bowiem kosztować aż 2 tysiące dolarów.

Tak wysoką cenę argumentuje się tym, że nie będzie to telefon dostępny w standardowej dystrybucji, Koreańczycy planują podobno wprowadzić dość ograniczoną liczbę egzemplarzy na rynek. Spowodowane ma być to obawami o to, że tak nietypowy sprzęt może nie spodobać się opinii publiczne, a produkcja wielu milionów egzemplarzy może okazać się po prostu nieopłacalna.

Jak to zwykle bywa w przypadku takich przecieków, Samsung w żaden sposób się do nich nie odnosi. O możliwościach i cenie tego urządzenia dowiemy się w dniu jego premiery. A według najnowszych przecieków jeszcze sobie na nią poczekamy – telefon ma trafić do dystrybucji dopiero w 2019 roku.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz