Elastyczne Samsungi są „już za rogiem”

Ach, dzień bez plotek na temat elastycznego Samsunga byłby dniem straconym. Istnienie tych urządzeń potwierdza Gregory Lee.

Tym razem nie mówimy o dziennikarzu, który dotarł do przecieków na temat nowego sprzętu Koreańczyków. Gregory Lee to nie byle kto, to prezydent i CEO północnoamerykańskiego oddziału Samsung Electronic’s, dlatego jego słowom można zaufać bardziej, niż jakiemukolwiek dziennikarzowi śledczemu.

Podczas konferencji Rutberg’s Future: Mobile wyznał, że elastyczne smartfony są „już za rogiem” i bardzo szybko doczekamy się ich oficjalnej premiery. To kolejne takie zapewnienie ze strony Lee, na początku tygodnia wyjawił w rozmowie z dziennikarzami Bloomberga, że w przyszłym roku jego firma zaprezentuje dwa takie urządzenia.

Samsung nie kryje się ze swoimi planami, nad elastycznymi telefonami pracował od dziesięciu lat i nadeszła pora, by wyniki badań zademonstrować konsumentom. Zwłaszcza, że konkurencja nie śpi i również  planuje wypuścić takie urządzenia; nad elastycznymi smartfonami pracuje m.in. Lenovo i Oppo. Kwestią sporną pozostaje wyłącznie to, który producent jako pierwszy zaprezentuje swoje elastyczne urządzenia mobilne.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz