Ekskluzywny zegarek od HP

Jest prosty przepis na stworzenie pożądanego przedmiotu: namów na współpracę znanego projektanta i do przyzwoitego sprzętu dołóż kryształki Swarovskiego. Tak powstał inteligentny zegarek HP.

Spójrz na to małe cudo techniki stworzone przy współudziale HP i amerykańskiego projektanta Isaaka Mizrahiego, które w niczym nie przypomina pospolitych zegarków. Klasyczną tarczę przyozdobiono drobnymi kryształkami Swarovskiego, a pod wskazówkami wyświetlają się powiadomienia o wiadomościach, mailach, nadchodzących połączeniach a nawet kroki zliczone przez akcelerometr w twoim smartfonie. A skoro już o telefonach mowa – to maleństwo sparuje się z urządzeniami wyposażonymi w system operacyjny iOS 8+ oraz Android 4.4+. Niestety gadżet nie jest aż tak sprytny jak inne inteligentne zegarki i nie pozwoli ci odpowiadać na wiadomości, nie sprawdzi się również w roli trenera personalnego.

Lecz nie po to go stworzono – to odrobina luksusu przyozdobiona okruchem inteligencji, gadżet zaprojektowany z myślą o użytkownikach klasycznych zegarków, któy będzie sprzedawany w dwóch wersjach kolorystycznych: srebrnej i złotej. O dziwo za taką odrobinę luksusu nie zapłacisz horrendalnej sumy – zegarek od HP wyceniono na 250 dolarów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz