E3 będzie kluczowe dla Nintendo Switcha

Już w połowie roku Nintendo Switch może doczekać się wysypu nowych gier. Szykuj się na E3.

Nowa konsola od Nintendo wydaje się być świetnym sprzętem, niestety ma jedną gigantyczną wadę, która skreśla ją w oczach wielu klientów. Gry. A raczej ich brak, gdyż Switch ma do zaoferowania wyłącznie nową Zeldę i kilku drobnych tytułów do ściągnięcia ze sklepu internetowego.

Reggie Fils-Aime, szef amerykańskiego oddziału Nintendo, zapowiedział na antenie Fox News, że jego firma szykuje na targi E3 coś wielkiego. Jak zwykle bywa w takich przypadkach, nie zdradził zbyt wiele na temat planów Nintendo na najbliższe miesiące, ale obiecał, że na targach w Los Angeles poznamy mnóstwo najróżniejszych gier na Switcha.

Ani słowem nie wspomniał o tym, o jakie tytuły może chodzić, ale przyznał, że targi E3 będą kluczowe w rozwoju zarówno Switcha jak i konsoli przenośnej 3DS.

Jeśli nie kupiłeś Switcha wyłącznie dlatego, że nie oferował zbyt wielu gier, już zacznij odkładać na niego pieniądze. W czerwcu Nintendo przypuści ofensywę, która prawdopodobnie skłoni cię do zakupu ich konsoli. Jeśli choć kilka gier będzie tak dobrych jak najnowsza Zelda, jest na co czekać.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz