E-sport wkracza na stok. Dzięki Milce poczujesz się jak skoczek narciarski.

Trzy niezapomniane zimowe weekendy za nami, a jeszcze tyle wrażeń czeka na każdego z Was. Milka Zimowe Miasteczka nie zwalniają tempa i razem z Fioletową Krową przenoszą się w kolejne miejsce.  Tym razem fani zimowego szaleństwa spotkają się w Szczyrku, gdzie sport przenikać się będzie z e-sportem. To już półmetek zabawy, dlatego nie zwlekaj dłużej i daj się ponieść delikatności.

Jesteśmy w samym środku najdelikatniejszej zabawy tej zimy, dzięki której Milka zjednoczyła już tysiące narciarzy i snowboardzistów. Zimowe Miasteczka spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających zawodników. Z myślą o nich powstała Strefa Relaksu – miejsce, w którym można się ogrzać, odpocząć i naładować energią.

Zimowe Miasteczka nie są jedynie miejscem odpoczynku dla narciarzy i snowboardzistów, są prawdziwym centrum rozrywki, w którym nie zabraknie wrażeń nawet dla fanów e-sportu. Milka postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom i stworzyła jedyne takie połączenie wirtualnego świata, mroźnego powietrza i sportowych emocji. W Zimowych Miasteczkach będzie można się przenieść na skocznię narciarską za sprawą cyfrowego sportu, który angażuje tysiące odbiorców. Udowadniają to liczby – w 2015 roku IEM w Katowicach odwiedziło 100 tys. osób – to dwa razy więcej niż obserwowało skoki na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Wszystkich, którzy nie mogą w to uwierzyć Milka zaprasza do Zimowych Miasteczek, gdzie będzie można oddać się wirtualnemu szaleństwu i poczuć jak prawdziwy skoczek narciarski. Zaawansowana technologia sprawia, że nawet osoby, które nigdy nie były na narciarskiej skoczni mogą poczuć i przeżyć te same emocje, które towarzyszą zawodowym skoczkom. Dzięki zanurzeniu się w wirtualny świat każdy będzie mógł przeżyć swój pierwszy skok narciarski, a jednocześnie nie martwić się upadkiem czy popełnionymi błędami – tutaj liczy się przede wszystkim świetna zabawa.

Milka wspiera obie formy uprawiania sportu, dlatego na wszystkich zaangażowanych sportowców czekają odprężające leżaki oraz przede wszystkim gorąca czekolada, która pomoże się im szybko zregenerować i doda energii do zabawy razem z DJ Milki.  To dopiero początek atrakcji przygotowanych przez Milkę. Przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo i formę narciarzy przed pierwszym zjazdem czekać na Was będzie profesjonalna rozgrzewka z trenerami i instruktorami. Dla fanów mocnych sportowych wrażeń dostępne będą kamery sportowe GO PRO Hero, które można wypożyczyć za darmo, a następnie uwiecznić każdy widowiskowy zjazd, którego nagranie na płycie DVD przez lata stanowić będzie niezapomnianą pamiątkę. Natomiast najmłodszych Fioletowa Krowa zaprosi do zabaw i konkursów z nagrodami.

Milka pragnie przy tej okazji przypomnieć, że najważniejsze w dobrej zabawie jest bezpieczeństwo. Dlatego Zimowe Miasteczka Milka pokazują narciarzom i snowboardzistom, jak zachowywać się na stoku. Dla zapominalskich Milka przygotowała Dekalog FIS, pokazujący dobre praktyki zachowania na stoku. Możecie go znaleźć na słodkich niespodziankach – zapraszamy do strefy relaksu po najdelikatniejsze czekolady! Tym samym, dzięki delikatności i dobrzej zabawie narciarze i snowboardziści poznają najważniejsze zasady poruszania się po stokach i staną się dla siebie bardziej wyrozumiali i uprzejmi.

Podążaj dalej razem z Milką przez polskie góry. Jeśli jeszcze nie miałeś okazji przekonać się o delikatności Milki – to dołącz do nas w najbliższy weekend w Szczyrku! Następnie odwiedzimy Istebną (17-18.02) oraz Białkę Tatrzańską (24-25.02). Nie przegap tej świetnej okazji na odrobinę zimowego szaleństwa okraszonego delikatnością smaku pysznej czekolady!

 

PODOBNE POSTY

Odpowiedz