Dyson Light Ball – odkurzacz cichy jak mysz kościelna

Ten odkurzacz to dowód na to, że sprzątanie może być ciche i przyjemne.

Odkurzacze nie mają lekko. Powinniśmy być im wdzięczni, że pozwalają nam utrzymać nienaganny porządek w domu, tymczasem narzekamy na ich głośną pracę i coraz częściej wymieniamy je na roboty sprzątające, które nie przeszkadzają nam w oglądaniu filmów na Netfliksie. Firma Dyson stwierdziła, że nie należy tak szybko uśmiercać klasycznych odkurzaczy i ma na to dobry argument – odkurzacz Light Ball, który ma być aż o 40% cichszy od swojego poprzednika.

Do pracy nad tym sprzętem zaproszono nie tylko specjalistów od urządzeń ssących, podjęto także dialog z zawodowymi akustykami, którzy tak zaprojektowali wszystkie podzespoły, aby odkurzacz emitował jak najmniej dźwięku. W tym celu stworzono pięć komór bezechowych, dzięki którym sprzęt może pracować niemal bezgłośnie, a przy okazji zapewniać optymalne ssanie.

Jak przystało na sprzęty od Dysona, obsługa odkurzacza jest prosta i przyjemna, sprzęt jest lekki i bardzo zwrotny, a przy okazji doskonale radzi sobie z czyszczeniem dywanów. Jeśli zechcesz ugościć go w swoim domu, przygotuj się na wydatek co najmniej 340 funtów.

PODOBNE POSTY

Odpowiedz